מעגלים צור הדסה


ברוכים הבאים!

מרכז מעגלים בצור הדסה הוקם בכדי לתת מענה טיפולי מיטבי אישי, זוגי ומשפחתי. 

אנו מאמינים ביכולת של כל אדם לחולל שינוי ושיפור בחייו.

 
 

Success! Message received.

צרו קשר

נורית 244, צור הדסה

טלפון: 02-5635687

  • Black Facebook Icon
טיפול משפחתי

בטיפול משפחתי – כדי לפתור בעיות – עובדים בני המשפחה יחד.

הטיפול המשפחתי מתבסס על ההבנה שהמשפחה היא המשאב הגדול ביותר העומד לרשות הפרט בהתמודדות עם קשיים רגשיים, פיזיים ואף חברתיים, וכי בעיות רבות יכולות להיפתר באמצעות שינוי היחסים ודפוסי הגומלין במשפחה; דפוסים אלה משפיעים על הפרט ועל התפתחותו ואף מושפעים ממנו, ולפיכך הם חלק בלתי נפרד הן מן הבעיה והן מהפתרון

טיפול בילדים ומתבגרים

גישתנו לטיפול בבעיות של ילדים ומתבגרים, המעוגנת בידע תיאורטי וקליני נרחב, מצטיינת בשילוב של טכניקות ושיטות התערבות יצירתיות המותאמות לעולמם של ילדים ומתבגרים. גישה זו מכירה במשאבים המיוחדים של הילד ומגייסת אותם לתהליך הטיפולי. היא מכילה כלים ייחודיים שפותחו במכון, המשתמשים בדמיון, בעולם אגדי, וירטואלי-אינטראקטיבי ובמראה החד-סטרית לפתרונות רב-ממדיים.

שיטת הטיפול הזוגי שלנו שואבת ממקורות תיאורטיים מגוונים (פסיכואנליטיות, התנהגותיות, קוגניטיביות, מערכתיות, גשטלט, NLP, פסיכודרמה, גישת מילטון אריקסון וגישות אסטרטגיות אחרות, כמו הפסיכולוגיה הטרנס-פרסונאלית ותורות רוחניות מן המזרח והמערב

טיפול זוגי
טיפול אישי פרטני

צוות המטפלים שלנו מוכשר ומיומן בטיפול פרטני (אישי) במגוון שיטות וגישות, ומתמחה בטיפול בטווח רחב של נושאים ובעיות. הראייה המערכתית, הניזונה מן הגישות התיאורטיות והשיטות הקליניות הנלמדות במכון, מיושמת גם בטיפולים האינדיווידואליים ומהווה יתרון עצום בשמירה על מיקוד ובייעול התהליך הטיפולי.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

"להכיר את כוחו של טיפול"

כל פעם מחדש עולה צורך אישי מהשטח להבין מה זה טיפול, לראות איך הוא יכול לשנות את איכות החיים, ואיך לדעת לבחור את הטיפול המתאים. מתוך כך החלטנו לפתוח את 'מעגלים' לתושבי האזור ולקיים ערבי היכרות בנושאים שמעסיקים יחידים ומשפחות: כפרטים, כבני- זוג, כהורים לילדים בגילאים שונים ועוד. אנו ממשיכים במסורת זו ונשמח להזמין לערבים החינמיים האלו כל מי שמעוניין.

הכירו את הצוות

טלפון: 02-5635687